SOCIAL MEDIA

Mimo tego, że wielu z Was w to jeszcze nie wierzy to w dzisiejszym świecie media społecznościowe takie jak facebook, instagram czy twitter mają ogromny potencjał sprzedażowy i marketingowy.
Zbudujemy dla Ciebie strategię budowy aktywnej społeczności obserwujących Twoje usługi czy produkty, a następnie krok po kroku ją wykonamy.

Strategia

Specjalnie dla Ciebie tworzymy i zarządzamy strategię Twojej obecności w social mediach. Obsługujemy między innymi serwisy takie jak Facebook, Instagram, Twitter czy Pinterest.

Kampanie reklamowe

Wykorzystując dostępne narzędzia, projektujemy oraz wdrażamy kampanie reklamowe skierowane do Twoich odbiorców.

Copywriting

Piszemy teksty odpowiadające wizerunkowi Twojej marki. Jesteśmy jak kameleon, umiemy pisać interesująco, intrygująco, technicznie a nawet magicznie 🙂

Grafika i wideo

Używamy dostarczonych przez Ciebie zdjęć produktów czy realizacji lub kupujemy specjalnie dla Ciebie grafikę pasującą do Twojego profilu. Dzięki współpracy z utalentowanymi fotografami jesteśmy w stanie również wykonać dla Ciebie unikalne zdjęcia, których użyjemy na profilach.

Analiza

Dzięki nowoczesnym narzędziom do analiz, na bieżąco raportujemy efekty naszej pracy. Dzięki temu masz pełną wiedzę na temat skuteczności naszych działań.

Promowanie marki

Promowanie dobrego wizerunku firm co ma pozytywny wpływ na postrzeganie przez Twoich klientów.

Daj sobie szansę by zaistnieć

Twoje Social Media w dobrych rękach

Mamy w swoim zespole zdrowo zakręconych ludzi, którzy codziennie mają nowe pomysły na posty, kampanie i dialog z Twoimi klientami. Jesteśmy na bieżąco z obecnymi trendami i usługami w tej internetowej przestrzeni, dlatego masz pewność, że oddajesz swój social mediowy biznes w dobre ręce.
Prowadzenie fanpage firmowego może mieć wiele korzyści. Działania powinny zostać dopasowane w zależności od tego jaki efekt chcesz osiągnąć. Poniżej przedstawiamy

3 Gotowe pakiety:

Dla kogo?

Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z mediami społecznościowymi i po prostu zależy Ci na dobrym wizerunku firmy, chcesz po „być

Dla kogo?

Jeżeli planujesz utrzymać stałe relacje ze swoimi obserwatorami, przedstawiać i relacjonować swoją pracę i lub oferty sprzedaży

Dla kogo?

Jeżeli chcesz intensywnie docierać do potencjalnych klientów, sprawić aby Twoja marka była zauważalna

Podane ceny są cenami netto.

Jeżeli żaden z nich nie spełni Twoich oczekiwań, wypełnij poniższy formularz lub skontaktuj się z nami mailowo - postaramy się przygotować coś na miarę Twoich oczekiwań.

Formularz kontaktowy

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 507 964 996