Daj sobie szansę by zaistnieć

Mimo tego, że wielu z Was w to jeszcze nie wierzy to w dzisiejszym świecie media społecznościowe takie jak facebook, instagram czy twitter mają ogromny potencjał sprzedażowy i marketingowy.

Wykorzystaj go!

Zbudujemy dla Ciebie strategię budowy aktywnej społeczności obserwujących Twoje usługi czy produkty, a następnie krok po kroku ją wykonamy.

Mamy w swoim zespole zdrowo zakręconych ludzi, którzy codziennie mają nowe pomysły na posty, kampanie i dialog z Twoimi klientami. Jesteśmy na bieżąco z obecnymi trendami i usługami w tej internetowej przestrzeni, dlatego masz pewność, że oddajesz swój social mediowy biznes w dobre ręce.

Twoje social media w dobrych rękach

Strategia

Specjalnie dla Ciebie tworzymy i zarządzamy strategię Twojej obecności w social mediach. Obsługujemy między innymi serwisy takie jak Facebook, Instagram, Twitter czy Pinterest.

Kampanie

Wykorzystując dostępne narzędzia, projektujemy oraz wdrażamy kampanie reklamowe skierowane do Twoich odbiorców.

Copywriting

Piszemy teksty odpowiadające wizerunkowi Twojej marki. Jesteśmy jak kameleon, umiemy pisać interesująco, intrygująco, technicznie a nawet magicznie 🙂

Grafika i wideo

Używamy dostarczonych przez Ciebie zdjęć produktów czy realizacji lub kupujemy specjalnie dla Ciebie grafikę pasującą do Twojego profilu. Dzięki współpracy z utalentowanymi fotografami jesteśmy w stanie również wykonać dla Ciebie unikalne zdjęcia, których użyjemy profilach.

Analizy

Dzięki nowoczesnym narzędziom do analiz, na bieżąco raportujemy efekty naszej pracy. Dzięki temu masz pełną wiedzę na temat skuteczności naszych działań.