O NAS

DLACZEGO INDYWIDUALNIE PODCHODZIMI DO ZLECEŃ?

Początki naszej działalności to tworzenie stron i sklepów internetowych. Przy realizacji takich projektów często jednak rozszerzaliśmy zakres prac o inne usługi i zadania informatyczno – marketingowe, z którymi zmagali się aktualnie nasi klienci. Zadowolenie z wykonanych usług i kolejne polecenia dały nam wskazówkę, aby dostosować i rozszerzyć ofertę naszych usług do potrzeb rynku. Zaobserwowaliśmy bowiem fakt, że większość naszych klientów oczekiwała, że zostaniemy stałym partnerem wpierającym ich biznes na wielu polach jednocześnie. Zamiast szukać dostawców różnych usług woleliby współpracować z jedną.

ELASTYCZNA OFERTA DOPASOWANA DO PAŃSTWA FIRMY

Jesteśmy otwarci na każdą propozycję oraz pomysł. Zawsze podchodzimy indywidualnie do każdego projektu.

Jakiego typu produkty dostarczamy?

Oczekiwania co do zakresu naszej działalności są dość szerokie. Najczęściej oprócz rozwiązań informatycznych, dostarczamy szeroko rozumiane materiały reklamowe. Są to zarówno materiały poligraficzne takie jak wizytówki, teczki, plakaty jak i gadżety promocyjne typu maskotki, breloki, długopisy, pamięci USB itp. Ściśle współpracujemy z działami marketingowymi naszych klientów, oszczędzając tym samym ich czas i pieniądze.

Na tym jednak nie kończy się nasza oferta. Dla Klientów, którzy kompleksowość rozumieją dosadnie, nie odmawiamy również dostarczenia innych potrzebnych w firmie produktów. Naszym stałym klientom dostarczamy aktualnie materiały biurowe, spożywcze a także chemię.

 

Posiadamy w firmie wysokiej jakości urządzenie laserowe. Pozwala nam to samodzielnie znakować wiele materiałów reklamowych, a także tworzyć nowe, indywidualne produkty. Jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać na Państwa życzenie wszelkiego rodzaju tabliczki znamionowe, szyldy, tablice na drzwi i ściany, numerki na szafki a także identyfikatory dla pracowników i wiele wiele innych.

SPRZEDAŻ INTERNETOWA

Od kilku lat z powodzeniem sprzedajemy nasze produkty w internecie. Mamy na swoim koncie kilka udanych i do dziś działających projektów. Włożyliśmy również sporo trudu i wysiłku aby stworzyć sklep internetowy, na którym obecnie się znajdujesz. Mamy nadzieję, że znajdziesz tu to, czego szukasz. Liczymy również na to, że intuicyjność naszego sklepu sprawi, że każde poszukiwania materiałów reklamowych będziesz rozpoczynał u nas.

ZAUFALI NAM