Nieudany zakup? – masz 14 dni na zmianę decyzji*

Jako konsument zawierający umowę na odległość, masz prawo zwrócić zakupiony produkt w przeciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki.
Nie musisz podawać przyczyny, pamiętaj tylko, że produkt nie może być używany i nosić śladów użytkowania.

Podstawa prawna: art. 33 i 34 ust. 2 i 4 ustawy o prawach konsumenta

Jak dokonać zwrotu?

1. Wypełnij formularz zwrotu i spakuj zwracane produkty

Aby dokonać zwrotu prosimy o wypełnienie formularza zwrotu, który znajduje się tutaj -> zwrot . Formularz można wysłać mailowo na adres kontakt@cyber-age.pl lub dołączyć do pudełka ze zwracanymi produktami.

Prosimy o staranne zabezpieczenie i zapakowanie przesyłki.

2. Wyślij produkty – masz na to 14 dni

Wyślij do nas przesyłkę ze zwracanymi produktami na adres:

Cyber-Age Bartłomiej Rychlewski
ul. Wielki Rów 40b/205
87-100 Toruń

Pamiętaj, że nie przyjmujemy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem, usługą “e-przesyłka” lub paczkomatami. Koszt odesłania zwracanego produktu ponosi kupujący. Po przyjęciu przesyłki otrzymasz od nas wiadomość e-mail z powiadomieniem.

3. Oczekuj zwrotu kosztów

Zwrot środków nastąpi niezwłocznie, nie później niż w ciągu 14 dni od daty przyjęcia produktu w magazynie. Zwrot kosztów transakcji (koszt produktu / produktów oraz koszt dostawy towaru do klienta) realizowany jest przelewem bankowym. W przypadku metody płatności : przelewy24 oraz PayPal – na numer konta z którego dokonano płatności za zamówienie. W przypadku przelewu tradycyjnego oraz płatności przy odbiorze na numer konta wskazany w formularzu.

Otrzymasz od nas powiadomienie e-mail gdy środki zostaną wysłane na Twoje konto.

* Zwrotowi nie podlegają przedmioty znakowane!

Brak możliwości zwrócenia przedmiotów znakowanych, wykonywanych na Państwa indywidualne zamówienie.

Art. 38. Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta: Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.